Üstlendiğimiz taahhütleri zamanında ve beklenenin de üstünde kaliteyle tamamlarız!

Hakkımızda

3ARK İnşaat & Kalıp Yağları

3ARK Yapı ve İnşaat, alt yapı ve üst yapı taahhütleri yapmak üzere tüm resmi ve özel kurumlara hizmet verebilmek amacıyla 2019 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen 3ARK, bugün Türkiye'de Kalıp Yağları, kalıp ayırma yağları konusunda önde gelen şirketlerden biridir.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran 3Ark Yapı İnşaat; Libya’dan Azerbaycan, Irak, Uganda ve Sırbistan’a kadar yayılan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite ,iş ve çalışan güvenliği konularında Türkiye nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi.
Amaçlarımızı doğaya ve çevreye zarar vermeden ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Gerçekleştirdiğimiz projelerde optimum çözümler ile bu projeleri zamanında ve kaliteli bir şekilde tamamlamak ve müşterilerimizin yatırımlarını en efektif şekilde kullanmak. İnşaat sektöründe sağlıklı büyüyerek, mükemmel standartı olan 5 yıldızlı bir inşaat şirketi olmak.

3 ARK Yapı İnşaat & Kalıp Yağları firması olarak, bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak ve çevreye duyarlılığımızı daima sürdürmek asıl değerlerimizdir.

En iyisi olmak için çabalıyoruz!

3ARK, 2018 yılından beri Türkiye ve Dünyada birçok Kalıp Ayırma Yağı işinde öncülük etti!

Teklif Alın!

Projeleriniz için bizden teklif alabilir, çözüm ortaklığı konularımızı değerlendirebilirsiniz!